Skip to content
FUDBALERI GORAŽDA OSVOJILI VRIJEDAN BOD NA TEŠKOM GOSTOVANJU U BIHAĆU PDF Ispis E-mail
Autor gorazde.ba
Nedjelja, 21 Septembar 2014 18:55

Fudbaleri Goražda i u okviru sedmog kola Prve lige FBiH igrali su derbi susret ovoga puta su gostovali u Bihaću kod ekipe Jedinstva, gdje su zahvaljujući raspoloženom golmanu Nikoliću osvojili vrijedan bod odigravši 0:0.

Prvo poluvrijeme nije donijelo mnogo uzbuđenja. Oba tima imala su nekoliko pokušaja, ali u veoma lošem susretu mreže su nakon prvih 45. minuta mirovale. Ni nastavak susreta nije donio lijepu igru, uz nekoliko pokušaja obje ekipe, do kraja je ostalo 0:0, te su tako podjeljeni bodovi.

JEDINSTVO – GORAŽDE  0:0

Bihać. Gradski stadion. Gledalaca: 700. Sudija: Darko Obradović (Stolac) 7,5. Žuti kartoni: Čizmić, Kovačević (Jedinstvo); Sarvan, Hodžić, Vladavić (Goražde). Igrač utakmice: Aleksandar Nikolić (Goražde) 7,5.

JEDINSTVO: Hodžić 6,5, Halilović 6,5, Šiljeg 6, Sinanović 5,5 (60. Mujagić 6), Milenković 6,5, Čizmić 6, Tole - (35. Mujakić 6,5), Marković 6, Rovčanin 6 (70. Topić -), Hasanhodžić 6, Kovačević 6.

Trener: Ahmet Kečalović.

GORAŽDE: Nikolić 7,5, Sarvan 6, Jogunčić 6, Adžem 6, Drljević 6 (90. Ferhatović -), Konjhodžić 6, Pliska 5,5 (70. Radović -), Pirić 6 (80. Oković -), Hodžić 6, Vladavić 5,5, Čakar 5,5.

Trener: Nihad Nalbantić.